Nawigacja

 

Kilka słów o nas

 

Kilka słów o nas

Firma eaplikacje.com.pl powstała w 2012 roku w Bydgoszczy.

Nazywam się Paweł Czajewski. Jestem inżynierem informatyki (oraz elektronikiem). Firmę eaplikacje.com.pl stworzyłem z pasji programowania oraz z potrzeby. Na każdym kroku spotykałem się z prośbami o wykonanie strony internetowej, sklepu internetowego lub aplikacji dedykowanej. Dlatego też postanowiłem uzupełnić lukę w internetowych usługach i stworzyłem firmę eaplikacje.com.pl.

Następnie dołączył do mnie Łukasz, który zasilił szeregi Agencji eaplikacje. Wspomógł mnie w tworzeniu dedykowanego oprogramowania oraz w szeroko pojętych usługach graficznych.

Nie jesteśmy sztywną korporacją nastawioną na zyski i duży przerób Klientów. Jesteśmy małą firmą, w której każdy Klient jest dla nas ważny i wyjątkowy. Właśnie dla Ciebie zawsze mamy czas, aby Cię wysłuchać, poradzić i pomóc.

Firma eaplikacje.com.pl jest agencją interaktywną o szerokim wachlarzu usług. Zajmujemy się m.in.:

  • projektowaniem oraz tworzeniem stron internetowych,
  • projektowaniem oraz tworzeniem sklepów internetowych,
  • projektowaniem oraz tworzeniem internetowych aplikacji dedykowanych,
  • hostingiem (utrzymaniem stron i innych usług na serwerach),
  • rejestracją oraz utrzymaniem domen,
  • pozycjonowaniem stron internetowych,
  • administracją stron internetowych,
  • i wiele innych.

Lista oferowanych przez nas usług nadal się rozszerza. Jeśli interesują Cię szczegóły naszej oferty, to proszę przejść na stronę OFERTA

Naszym celem jest wykonanie projektu (strony WWW / aplikacji) w jak najlepszej formie i jakości. Duży nacisk kładziemy na funkcjonalność oraz zadowolenie Klienta.

Nasza reakcja na pomysły jak i uwagi Klienta jest natychmiastowa. Staramy się spełnić wszystkie życzenia Klienta oraz kompleksowo go obsłużyć tak, aby był zadowolony ze współpracy z nami, polecił nas innym osobom, firmom i aby sam do nas wrócił. Dlatego też, do naszej oferty wprowadziliśmy również usługi poligraficzne.

Nigdy nie porzucamy Klienta, nie zostawiamy go samego sobie. Najczęściej jest tak, że już po wykonaniu usługi Klient jest nadal objęty darmowym wsparciem. Dlatego możesz czuć się bezpiecznie i podziwiać swoją nową (bądź odnowioną) stronę internetową lub cieszyć się inną usługą.

Do naszych Klientów i przyszłych Klientów mówimy na Ty, ponieważ nie chcemy, abyś czuł się bezosobowo, chcemy nawiązać z Tobą osobisty kontakt i traktować Cię jak partnera, a nie jak instytucję. W żadnym wypadku nie jest to przejaw braku szacunku do Ciebie lub Twojej firmy.

W programowaniu najbardziej pasjonuje nas rozwiązywanie trudnych problemów i zadań, dlatego też możesz być pewien dobrego i skrupulatnego wykonania projektu.

Być może nie wiemy wszystkiego, ale dla Ciebie tego się nauczymy i spełnimy Twoje życzenia i marzenia.


Nie boimy się wyzwań i każdego się podejmiemy - no może prawie każdego tworzymy wszystko


Pozwól nam zadbać o Ciebie

Jakość to doskonałość, której nie da się osiągnąć, lecz do której trzeba uporczywie zdążać.

Autor: Lao Tsu, Złota Księga.

  Zaufali nam:

Zadzwoń +48 791-046-085

ul. Powstańców Warszawy 6a/39
85-681 Bydgoszcz, Polska

 


  Nasi Partnerzy:

Zarejestruj się przez tego linka i zyskaj 5% rabatu na usługi naszego Partnera Transferuj.pl Nasz Partner - profesjonalne zdjęcia stockowe - Depositphotos
Zarejestruj się przez tego linka i zyskaj 5% rabatu na usługi naszego Partnera Transferuj.pl Depositphotos - profesjonalne zdjęcia stockowe - Depositphotos NASK - Rejestr Domen Polskich Directi Group - Dostawca domen globalnych i ccTLD EURid - Rejestr Domen Europejskich Tucows Inc. - Dostawca domen ccTLD DirectAdmin - Panele zarządzania serwerami Joomla! - System Zarządzania Treścią WordPress - System Zarządzania Treścią Blogger - Serwis blogowy PrestaShop - sklepy internetowe OpenCart - sklepy internetowe VirtueMart - sklepy internetowe dla systemu Joomla!

Szybkie i bezpieczne płatności zapewnia Transferuj.pl

Zarejestruj się przez tego linka i zyskaj 5% rabatu na usługi naszego Partnera Transferuj.pl